Hakkımızda

Faturalihattakredi.org ilk olarak faturalı hatta kredi ve fatura üzerine yansıtılan ek cihaz hizmetleri ile ön plana çıkmaktayız. Faturaya ek ihtiyaç kredisi kapsamında oldukça düşük limitli bir kredi sistemi bulunmaktadır. Genel olarak üst limit 10.000 TL limitli kredi işlemleri yapılmaktadır.

Öteki faturalı hatta cep telefonu kredisi seçeneğini de zaten birçok telefon operatörü anlaşmış oldukları telefon markaları ile yapmaktadırlar. Fakat operatörler sadece belirli mode ve marka telefonları sağladıkları için hizmetleri birçok yönden eksik kalmaktadır. Gereksinimleriniz için gerekeni her koşulda bankadan sağlamanız mümkün olmayabilir.

Özellikle kredi skoru düşük bireyler için bankalar üzerinden kredi almak oldukça zordur. Bu gibi bireylerin alternatifi ise faturalı hatta borç transferi sağlayan şirketlerdir. Türkiye üzerinde bulunan operatörler faturalı hatlar için uygulamış olduğu “Faturaya Yansıtılan Ek Cihaz Ücreti” sistemi ile minimum 500 TL, maksimum 10.000 TL aralığında bir cep telefonu almak için kullanabilirsiniz.

Sistem kesinlikle yasaldır. Dostunuzdan yada arkadaşınızdan aldığınız borç gibi yasal bir işlemdir. Sadece arada banka gibi kurumlar değil operatörler ve operatörlerin anlaşma sağladığı finans kuruluşları bulunmaktadır. Yapılacak ödeme için taksit imkanı, yapılan sözleşmeye göre belirlenmektedir. Gerçekleştirilen ve yapılan tüm işlemler yasal düzenlemelere uygun bir şekilde ilerlemektedir.

Sistem kesinlikle güvenilir ve yasal düzenlemelere uygun şekilde yürür. Sistemin işleyişinin herhangi bir yerinde kesinlikle güvensizlik söz konusu değildir. Parayı sağlayacak olan operatör ile yapacağınız sözleşme dahilinde minimum 500 TL, maksimum 10.000 TL bir cihazı alıp satarak finansman sağlayabilirsiniz. Yapılan taksit miktarı ve ödeme limitine uyarak borcu kısa sürede kapatabilirsiniz.

Herhangi bir kişi yada kurumu kefil göstermenize ve ön ödeme yapmanıza gerek yoktur. Bu durumda gereksiniminiz olan parayı anında alabilirsiniz. Oldukça geniş bir avantaja sahip olan bu sistem sayesinde krediden çok daha fazla az bir maliyetle ilerleyebilirsiniz. Alacağınız ücrete göre 24 ay ve daha fazla taksit imkanı sunmaktayız.

Comments are closed.